مکتوب/ کوئیلو | بلاگ

مکتوب/ کوئیلو

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

مکتوب

 

پائولو کوئیلو

آرش حجازی

 

انتشارات کاروان

سال نشر : 1381

مکتوب مجموعه ای از داستان های خیلی کوتاه پند اموز ، اندیشه ها و تفکراتی هست کهپائلیو کوئیلو کنار هم گردآوری کرده . چیزایی که مرتب به شما یاداوری می کنه به دبنال قلبتون برید بخشنده و مهربان باشید شاد زندگی کنید و بدونید راه همه برای خوشبختی یک جور نیست شجاع باشید و رویاهاتون را کشف کنید .

کوئیلو نویسنده برزیلی بسیار مشهور هست که من اصلا دوستنش ندارم ولی نهایت به این نتیجه رسیدم جاش خالیه بذار حالا که دارم تازه های نشر را معرفی می کنم کتابهایی را که ازش خوندم معرفی کنم و یک چند تا کتاب جدیدم بخونم . خوب به نظر من خیلی کشش می ده هر چیزو برای همین برای شروع یک غیر رمان انتخاب کردم کتابی که به نظرم به نسبت قشنگ تره و حوصله سر برم هم نمی شه .

 

قسمت های زیبایی از کتاب

تا زمانی که شما به کسی صدمه ای نرسانده اید ، هرازچندگاهی عقایدتان را تغییر داده و بدون هیچ شرط و خجالتی  در تضادها سقوط کنید .  شما این حق را دارید . مهم نیست که دیگران چه فکری می کنند چرا که ایشان در هر حال فکر و خیال خودشان را خواهند داشت .

 

آنهایی که گام نوئی در زندگی شان برداشته و هنوز می خواهند کمی از زندگی قبلی شان را حفظ کنند ، سرانجام توسط گذشته خودشان صدمه و زیان می بینند.

 

لذات کوچک هستند که به ما انگیزه های بزرگ می دهند .

 

از بعضی چیزها بترس و تمام ترس و وحشتت را بر روی آنها متمرکز کن تا برای مواجه شدن با بقیه مسائل زندگی شجاعت لازم را داشته باشی .

...
نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : شنبه 24 شهريور 1397 ساعت: 17:03