زهیر/ کوئیلو | بلاگ

زهیر/ کوئیلو

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

زهیر

 

پائولو کوئیلو

آرش حجازی

 

انتشارات کاروان

سال نشر : 1383

همسر مرد نویسنده که همیشه پشتیبانش بوده ناگهان بدون هیچ حرف و ردی رفته و اون نمی دونه کجاست با کیه چرا اصلا سعی می کنه خودش را با افراد دیگه سرگرم کنه ولی همیشه ذهنش پیش همسرش هست تا اونو ببینه و بگه چرا و توی مسیری می افته که تکه تکه زندگی و لحظه هاشون را واکاوی می کنه تا بفهمه کدوم حرکت غلط بوده و .....

یک کتاب شبیه سایر آثار کوئیلو با همون نثر همون عقاید به نظر شخصی من همون قدر تکراری و خسته کننده واقعا نمی دونم شاید هم پیش داوری ذهنی و تعصب منه نمی ذاره هیچ لذتی ازش ببرم ولی همش حس می کنم یک حرف را صد بار و به صد شکل مختلف می گه .

باید بگم انتشارات کاروان انتشارات رسمی آثا کوئیلو در ایران هست و حتی بر خلاف رسم معمول قراردادی هم باهاش در ارتباط با ترجمه و نش کتاب هاش بسته .

 

قسمت های زیبایی از کتاب

دوست خوب کسی است که موقع پیش آمدهای خوب کنار آدم است . که کنار ما بالا و پایین می پرد و به خاطر موفقیت های ما شادی می کند . دوست کاذب کسی است که با آن قیافه غمگین و آن همدردی فقط در لحظه های سختی ظاهر می شود و در واقع مشکلات ما تسلایی است برای زندگی نکبت بار خودش !

 

زمین و روح کشور ما آلوده به خون است . ما چیزی را عوض کردیم که نمی شد تغییرش داد و باید تا نسل ها بعد بهایش را بپردازیم . ما یک دریا را کاملا محو کردیم .  

...
نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : شنبه 24 شهريور 1397 ساعت: 17:03