یک پرونده کهنه / جولایی

ساخت وبلاگ
چکیده : یک پرونده کهنه   رضا جولایی   انتشارات آموت سال نشر : 1395 مسعود خبرنگاری هست که سر نترسی داره به س... با عنوان : یک پرونده کهنه / جولایی بخوانید :

یک پرونده کهنه

 

رضا جولایی

 

انتشارات آموت

سال نشر : 1395

مسعود خبرنگاری هست که سر نترسی داره به سراغ حقیقت می ره و سعی می کنه هر چیزی را که می فهمه با جامعه تقسیم کنه . توی زمانی هستیم که عده ای از ارتشیان متمایل به کمونیسم شدن دارن تبلیغش می کنن و سعی در بزرگ کردن این حذب دارند . در همین بین تصمیم می گیرند مسعود را ترورش کنند و ...

خوب یک دفعه اومدم سر تازه ترین اثر آقای جولایی ولی واقعا تصمیم ندارم پرونده شون را همین جا ببندم چند تا کتاب مهم دیگه هم دارن که حتما باید معرفی کنم . این کتاب آخری تعریف یک ماجرای سیاسی هست و این که چه طوری یک اهدافی گاهی حتی با نیت های خوب پا می گیرند و بعد چه طور دوباره دست مایه قدرت و خشونت قرار گرفته می شوند و منحرف می شوند . کتاب خوبیه مسلما می تونسته بهتر باشه و خیلی چیزاش شاید قابل بحث باشه قابل دفاع نباشه ولی من شخصا ایده اصلیش را دوست دارم .

 

قسمت های زیبایی از کتاب

تو را از لا به لای کتاب ها می دیدم . تو در دنیای خودت بودی . برایت جالب نیست که کسی دیگر هم در آن لحظه در دنیای تو بوده و از وجود او بی خبر بودی .

 

گگاه شجاعانه مردن آسان تر است از شجاعانه پشت کردن به عقاید . با پشت کردن به عقاید انسان ممکن است روزی هزار بار بمیرد .

معرفی کتاب...
ما را در سایت معرفی کتاب دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 18 تاريخ : جمعه 19 مرداد 1397 ساعت: 6:54