تعطیلات مگره/ سیمنون

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

امکانات وب

برچسب ها

تعطیلات مگره

 

ژرژ سیمنون

عباس آگاهی

 

انتشارات جهان کتاب

سال نشر : 1396

مگره با همسرش به تعطیلات رفته که همسرش مریض شده و در بیمارستان بستری می شود در بیمارستان کسی یادداشتی در جیب مگره می اندازد که از روی دلسوزی سری به بیمار اتاق 15 بزنید ولی فردا این بیمار فوت می کند . دختر جوانی که با شوهر خواهر دکترش به کنسرت رفته بوده و در برگشت ظاهرا در ماشین باز شده وی پرتاب گشته و در اثر ضربه مغزی فوت شده است .....

خوب من همین امسال 6 تا کتاب از مجموعه های مگره معرفی کردم و خوشحال شدم که دیدم توی تازه های نشرم یک کتاب ازش هست . کارآگاه محبوب منه و باید بگم این کتاب جزو داستان های پرهیجان و قشنگ مجموعه اش بود .  خیلی چیزاشو می شد حدس زد ولی خیلی چیزاشم نه سخت تر بود .

 

قسمت های زیبایی از کتاب

زندگی برای هر کدام از ما ساده جلوه می کند . تا روزی که حادثه ای اتفاق می افتد و آن وقت مردم ما را زیر نظر می گیرند . نه برای چیزی که هستیم بلکه در رابطه با آن اتفاق.

 

احسای می کنم نیاز شدیدی به زندگی کردن دارن ! تویی که زندگی ات را وقف دیگران کردی وقف شوهرت وقف بچه هایت وقف هر کسی به تو نیاز داشت می توانی این را بفهمی ؟


برچسب‌ها: ژرژ سیمنون, عباس آگاهی, انتشارات جهان کتاب
+ نوشته شده در چهارشنبه سیزدهم دی ۱۳۹۶ساعت 13:30 توسط فرانک |
نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : پنجشنبه 14 دی 1396 ساعت: 0:44
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها