دست های بسته/ شریفیان

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

امکانات وب

برچسب ها

دست های بسته

 

روح انگیز شریفیان

 

انتشارات توسعه کتابخانه

سال نشر : 1374

ای ایران : زن در فرودگاه ایران و پرواز به سوی پاریس و لندن

وصله ی ناجور: زن دایی مرتضی و عدم تفاهم با مادربزرگ

الی خانم: دوستی دختر غریب با زن سرایه دار

یکی بود یکی نبود : قصه عشق بچگی و ازدواج

دست های بسته: عمر جاویدان و فهمیدن اینکه چیز ناگواریست

شکسته: مفهوم عشق و ازدواج و پیدا کردن فرد مناسب

این کتاب اولین اثر خانم روح انگیز شریفیان هست و برای همین فکر کردم جاش خالیه و بهتره معرفیش کنم . خوب باید بگم دوسش نداشتم خیلی واضحه اصلا ظرافت نداره انگار داره حرف می زنه نه داستان این خوبه اون بده و خیلی شخصیت ها و حرف های یک شکل داره توی داستاناش قشنگ معلومه مثلا این چند تا ویژگی براش خوب و پر رنگند  ولی یک تکه های نوشتاری قشنگم داره .

 

قسمت های زیبایی از کتاب

بی شک زندگی پیدا کردن راهی انسانی تر و بهتر است . زندگی مبارزه ای سخت و پیگیر است . زندگی دوست داشتن آنهایی است که دوست داشتن جزیی از وجودشان است .

 

اشکال مردهای اجتماع ما این است که مادرهای بدی دارند . مادرهایی که با تمام رنجی که خودشان از دست مردهایشان کشیده اند باز پسرانشان را برای همان نقش مشابه شوهرانشان تربیت می کنند .

 

گاهی انسان در زندگی مجبور است در ازای موقعیت مناسبی که در مقابلش قرار گرفته بعضی از چیزها را فدا کند . زندگی همه اش همین است . باید ببینی در مقابل قیمتی که می پردازی چه به دست می آوری.

 

زندکی یک روز آغاز می شود و یک روز پایان می گیرد . دوستی ها یک روز شروع می شود و یک روز تمام می شود. می دانی کورت عشق مانند صندوقچه ای است صندوقچه ای پر از قطرات فراوان عشق. یک روز آخرین قطره این ظرف می چکد و تمام می شود.


برچسب‌ها: روح انگیز شریفیان, انتشارات توسعه کتابخانه
نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : شنبه 25 آذر 1396 ساعت: 14:10
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها