محبوس/ ونه گات

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

امکانات وب

برچسب ها

محبوس

 

کورت ونه گات

علی شیعه علی

 

انتشارات سبزان

سال نشر: ۱۳۹۰

داستان در مورد پیرمردی به نام والتر هست که یه نقش خیلی مسخره و اتفاقی توی ماجرای واترگیت داشته و بنابرین رفته زندان و آزاد شده حالا توی روزای آزادیش داره مرور می کنه اصلا زندگیش چه طور گذشته اون که بچه یه راننده بوده چه طور وارد هاروارد شده چه طور بیکاری کشیده و چه طور الکی الکی سمت های مهم گرفته و ....یک جور مسخره کردن سیستم حاکم.

این یکی خیلی عالیه لحن طنزش واقعا زیبا و جونداره .

پ.ن : گفتم از لیست کتابام توی این چند سال هر بار چند تایی جا مونده بود که دلم می خواست معرفیشون کنم یکیشون همین دو تا کتاب ونه گات بود . دیگه مونده دو تا کتاب از لیست 91 و تمام .

قسمت های زیبایی از کتاب

هنوز هم معتقدم که صلح فراوانی و شادی روزی در همه جا فراگیر خواهد شد. یک احمق بیشتر نیستم.

می دونستم که خدا هیچ وقت حتی نزدیک هم چون جایی هم نمی آد. نازی ها هم همین فکرو می کردن برای همین این قدر نترس و خوشحال بودتد . برای همین نازی ها این قدر دل و جرات پیدا کردند و هر کاری خواستن کردن.

مسیح شاید اینو گفته باشه اما با توجه به چیزای دیگه ای که در ادامه ی همین جمله هو گفته مجبورم نتیجه بگیرم که اون روز چندان حالش خوب نبوده.


برچسب‌ها: كرت ونه گات, علی شیعه علی, انتشارات سبزان
نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : سه شنبه 21 آذر 1396 ساعت: 18:59
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها