آب کردن/ دکتروف

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

امکانات وب

برچسب ها

آب کردن

 

ای ال دکتروف

ابراهیم اقلیدی

 

انتشارات کندوکاو

سال نشر : 1389

پسر مرد ثروت مند یک سال بعد از فوت پدرش اعلام می کند پدرش را در شهر دیده و او زنده است اول همه به حالت استعاری این قضیه توجه می کنند ولی بعد با ناپدید شدن پسر متوجه می شوند منظور او کاملا جدی است و سعی در کشف معما دارند .

خوب چندان دوستش نداشتم نمی دونم واقعا اشکال ترجمه است یا کلا نثر آقای دکتروف همینه خیلی سنگینه روان نیست جذبت نمی کنه و باش هماهنگ نمی شی.

 

قسمت های زیبایی از کتاب

سه مزاج اصلی وجود داشت که از شکل جمجمه ها استنباط می شد مارتین با قد و قواره ی ظریف اما پیشانی هوشیار ذهنی مزاج بود – خود گریمشاو نمونه ی ضعیف تری از این نوع بود – از دو تای دیگر یکی جنبشی مزاج بود با استخوان های بلند و چهره ی معمولی و ساده و از نظر تفکر منطقی و استوار مانند رئیس جمهور فقید – و شاید مثل خود سرخست اسکاتلندی من و مزاج سرزنده که گوشتی بود و پر از شهوت زندگی و عامیانگی کسی مانند هری ویل رایت .

باز می دیدم عنوز آرزوی موافقت و جواب مثبت او را دارم . او درون من زندگی می کند... و در این باره از من کاری ساخته نیست. به نظرم عشق همین است.


برچسب‌ها: ای ال دکتروف, ابراهیم اقلیدی, انتشارات کندوکاو
نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : پنجشنبه 16 آذر 1396 ساعت: 0:25
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها