قهوه سرد آقای نویسنده/ معین

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

امکانات وب

برچسب ها

قهوه سرد آقای نویسنده

 

روزبه معین

 

انتشارات نیماژ

سال نشر : 1395

 داستان در مورد آرمان روزبه نویسنده ای هست که جسدش توی آتش سوزی تیمارستان پیدا شده ولی بعد یک سال دست نوشته هاش به دست مارال می رسه دختری که آرمان عاشقش بوده و مارال باهاش به هم زده بوده و مارال شک می کنه اون زنده است و تلاش می کنه با خوندن داستان های آرمان مکان اونو پیدا کنه .

داستاتش که خیلی سر و صدا کرد خیبی پرفروش شد .من چندان خوشم نیومد پر از جملات خیلی قشنگه ولی برای من واقعا مثل یک لحاف چهل تیکه بود که هر تیکه اش از یک داستاتی گرفته شده . اون قضیه همسایه اهنگ سازم اصلا یادم نمی یاد کجا ولی مطمینم توی یک قصه خوندنش.

 

قسمت های زیبایی از کتاب

عاشق شدن مثل گوش دادن به صدای پیانو توی یک کافه شلوغ می مونه اگه بخوای به اون صدای قشنگ گوش کنی باید چشمهات رو ببندی و از بقیه صداها بگذری و اون ها را نشنوی ، صدای خنده ها ، گریه ها ، به هم خوردن فنجون ها ...تو واسم اون صدای قشنگ بودی که من به خاطرش هیچ صدایی رو نشنیدم .

 

هیچ وقت نباید در مورد چیزی که دوست داری با آدم ها حرف بزنی چون بدون شک اون رو ازت می گیرن. اما من فهمیدم با خدا هم نمی شه در مورد چیزی که دوستداری حرف زد ، اصلا به دنیا اومدیم تا چیزهایی که دوست داریم رو از دست بدیم .

 

اول این که کسی که تمام شرایط مورد علاقه ات را داره الزاما نمی تونه همسر خوبی واسه ت باشع . دوما این که کسی که حاضره همه کار واسه ت بکنه الزاما تا همیشه اون جوری نمی مونه و سوم این که کسی که بی تفاوت نی گذره می توته یه برنده ی واقعی باشه.

 

چیزی که یه مرد رو تبدیل به یه هنرمند می کنه دوست داشتن واقعی یه زنه 


برچسب‌ها: روزبه معین, انتشارات نیماژ
نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : يکشنبه 12 آذر 1396 ساعت: 2:22
برچسب‌ها : نویسنده,
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها