رز گم شده/ ازکان

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

امکانات وب

برچسب ها

رز گم شده

 

سردار ازکان

رضا برزگر

 

انتشارات ذهن آویز

سال نشر : 1390

دیانا دختری هست که مادرش فوت کرده و برای اون نامه ای جای گذاشته که توش نوشته پدرش هنوز زنده است و با خواهر دوقلوی اون ماریا زندگی می کنه . ازش می خواد به دنبال ماریا بره اونو پیدا کنه و نجاتش بده . ظاهرا تنها نشونی از ماریا اینه که قبلا یک بار ترکیه پیش زینب رئیس یک مسافر خونه رفته و یاد گرفته با گل های رز صحبت کنه .

خوب از سال 91 هنوز یک کتاب توی برنامه ام بود که چون فعلا در دسترسم نیست اومدم سراغ باقی مانده ها از سال 90 . از سردار ازکان کلا قبلا یک کتاب معرفی کردم تصویر عشق یعنی دقیقا همینه اصلا موندم از تعجب همین موضوع حرف زدن با گل ها همین نظرات خیلی مسخره بود واقعا خورد توی ذوقم . اگرم خواستید سراغش برید یکی از این دو کتاب را فقط بخونید چون کپی همند . پیشنهادم هم این یکی هست .

 

قسمت های زیبایی از کتاب

چه چیزی می تواند مانع آن شود که تو به بزرگترین آرزوی خود نرسی؟

 

آرزو می کنم که ای کاش او نگذاشته بود من راه خود را بروم و اشتباهات خود را مرتکب شوم . آرزو می کنم که ای کاش تا این حد صبوری به خرج نداده بود .

 

وقتی رابطه ای به پایان می رسد فرد خود را مظلوم تلقی می کند . او گمان می کند بیش از حد عشق داده است اما طرف مقابل به شدت خودخواه بوده است .

 

آگاهی شبیه یک نردبان است و برای این که از آن بالا و بالاتر بروی نباید به پله هایی برگردی که قبلا از آن ها گذشته ای.

 

تنها چیزی که تو به آن نیاز داری تا ویژه باشی خودت هستی .


برچسب‌ها: سردار ازکان, رضا برزگر, انتشارات ذهن آویز
نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : پنجشنبه 2 آذر 1396 ساعت: 16:04
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها