پایان رابطه/ گرین | بلاگ

پایان رابطه/ گرین

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

پایان رابطه

 

گراهام گرین

احمد علیقلیان

 

انتشارات پارسه

سال نشر : 1395

 بندریکس نویسنده ای هست که داره داستان خودش و سارا را نقل می کنه. سارا همسر هنری هست ولی عاشق بندریکس شده بندریکسم دوستش داره ولی همش از عشق سارا نامطمئنه این جنگ و گریزها ادامه داره تا سارا نذری می کنه و به مذهب گرایش پیدا می کنه .....

موضوعش و رفتار شخصیت ها خیلی خوب بود یعنی واقعا رو ابعاد روان شناسیش دقیق و جالب کار کرده ولی قلمش خیلی ساده است ترجمه اش هم می شد بهتر باشه ولی کلا کتاب خوبیه.

گراهام گرین بیشتر داستان هاش محتوای ماجراجویانه داره سال 91 تعدادی از کتاب هاش را معرفی کردم و دیگه سراغش نرفتم ولی الان برام جالب بود که توی تازه های نشر بازم بهش برخوردم . این کتاب چهارمین و اخرین قسمت از رمان های کاتولیکی گرین هست که دو تا فیلم هم از روش ساخته شده .

 

قسمت های زیبایی از کتاب

هیچ داستانی آغاز یا پایان ندارد : ما به دلخواه لحظه ای از یک زندگی انتخاب می کنیم و از آنجا به گذشته یا آینده نگاه می کنیم .

 

اگر زنی همه ی روز در فکر آدم باشد دیگر نبایست به خواب آدم بیاید .

 

ناامنی بدترین احساس عشاق است گاه ملال آورترین ازدواج که کام دل از آن برنمی آید بهتر به نظر می رسد . ناامنی معانی را تحریف می کند و اعتماد را تباه می گرداند.

 

گفت نمی توانم بی تو زندگی کنم . می خواستم اعتراض کنم و بگویم آه بله می توانی. راحت نیست اما می توانی.یک بار روزنامه ات را عوض کردس و زود به اش عادت کردی . این ها حرف است.


برچسب‌ها: گراهام گرین, احمد علیقلیان
+ نوشته شده در چهارشنبه سوم آبان ۱۳۹۶ساعت 14:0 توسط فرانک |
...
نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : جمعه 5 آبان 1396 ساعت: 15:36