حریم/ کرمیار | بلاگ

حریم/ کرمیار

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

حریم

 

صادق کرمیار

 

انتشارات نیستان

سال نشر : 1395

یک داستان اجتماعی با پس زمینه مذهبی و اخلاقی . از اینکه همه ی کارهای ما زنجیره وار به هم وصله یک کار بد ما به همون نتیجه مستقیمش فقط وصل نمی شه و عین زنجیره کلی اتفاق دیگه به همراه داره و همچنین کار خوبمون هم به همین نحو . یک تلنگر برای اینکه واقعا فقط وقتی محتاجیم دست به دامن خدا می شیم . مرد ثروت مندی مادرش را برده مشهد با زن و دختری نیازمند مواجه می شن و همون جا انباردار فراری شرکت را می بینه و می ده دست پلیس و حالا ده سال بعدیم که همون ثروت مند را تحویل پلیس می دن و .....

به نظر من آقای کرمیار توی حیطه ای که می نویسه خوب می نویسه اما داستانی که این بار نوشته یک چیزاییش آبکیه خیلی از شخصیت ها می رن رو مخ آدم بس که ماهن و منزه و خوب ولی خوب موضوع جالبی را مد نظر قرار داده که به نظرم قابل تامله و با رفت و برگشت های زمانی هم سعی کرده دیگه قصه زیادی ساده نباشه ولی بازم در مجموع من خوشم نمی یاد بس که عین واعظ نشسته اون بالا از خوبی ها می گه یک جورایی شعاریه . قرار ظاهرا ایشون توی این تیپ داستان ادامه بدهند و چند جلد دیگه هم داشته باشند .

 

قسمت های زیبایی از کتاب

-آدم دلش برای کسی تنگ می شه که کنارش نباشه من که همیشه کنارتم.
-دلتنگی ربطی به بودنت نداره این جور دلتنگی بیشتر ترس از نبودنته !

 

هر قانونی که در ذهنت وضع کنی همان قانون در زندگی ات جاری می شود و می تواند قوانین دیگر را فسخ کند .

 

حتما یک وقتی یک جایی یک کار خیری کرده که ته دلش پاک مونده و خداوند اینجا دستش رو گرفته و دلش رو نرم کرده .صد بار گفته ام تو این دنیا همه چیز به هم ربط داره .


برچسب‌ها: صادق کرمیار, انتشارات نیستان
+ نوشته شده در چهارشنبه نوزدهم مهر ۱۳۹۶ساعت 12:15 توسط فرانک |
...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : پنجشنبه 20 مهر 1396 ساعت: 6:28